Młodszy księgowy z jęz. angielskim

Dolnośląskie Wrocław

Manpower

696 015 922

Data dodania: 2018-01-04

Data wygaśnięcia: 2018-02-04

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Młodszy księgowy z jęz. angielskim

Miejsce pracy: Wrocław

Numer ref. MKS/049/TŁU

Zadania:

• Rozliczanie oraz nadzór nad projektami inwestycyjnymi

• Dokonywanie rejestracji płatności faktur

• Współpraca z działem księgowości w kwestii księgowanie faktur zakupowych

• Realizacja zadań według standardów rachunkowości

• Generowanie raportów rozliczeniowych

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

• Mile widziane doświadczenie w formie stażu lub praktyk w dziale finansów

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe (np. finanse i rachunkowość)

• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe/poziome itp.)

• Odpowiedzialność za powierzone zadania

• Komunikatywność, dokładność, skrupulatność

• Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

• Umowę o pracę na czas określony

• Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia

• Pracę od zaraz

• Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi)

• Pakiet szkoleń wdrażających

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."