Główny/-a księgowy/-a – katowice

Śląskie Katowice

Power Jobs Sp. z o.o.

735 99 33 13

Data dodania: 2017-09-13

Data wygaśnięcia: 2017-10-13

PowerJobs jest agencją pracy tymczasowej, częścią ETC Group Sp. z o.o., którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych. Do wsparcia naszego zespołu, w chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główny/-a  Księgowy/-a

LOKALIZACJA: Katowice

RODZAJ PRACY: Praca Stała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne, kompleksowe prowadzenie księgowości oraz spraw podatkowych spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
  • kontrola prawidłowości transakcji finansowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz okresowe raportowanie na potrzeby Zarządu
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy oraz kontrahentami

OCZEKIWANIA:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Symfonia
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność i terminowość

OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum Katowic
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej

zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych

osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."