Księgowa/y wiązowna

Mazowieckie Wiązowna

LINK Sp. z o.o.

227696853

Data dodania: 2018-01-09

Data wygaśnięcia: 2018-02-09

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 28 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y

Zakres obowiązków:

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowanie faktur sprzedażowych i kosztowych
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Ms Office
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność i dokładność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca w przyjaznym, zaangażowanym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i dużego rozwoju zawodowego
  • dodatkowe benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez formularz kontaktowy: http://www.linktransport.eu/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy#oferta-161