Młodszy/a księgowy/a

Dolnośląskie Katowice

Orienta Polska

22 620 27 67

Data dodania: 2018-01-12

Data wygaśnięcia: 2018-02-12

Treść ogłoszenia:

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, firmy produkującej maszyny przemysłowe, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Młodszy/a Księgowy/a

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie i obsługa faktur
  • Prowadzenie księgowości
  • Księgowanie faktur
  • Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych oraz sprawozdań finansowych
  • Kontakt z urzędami
  • Dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej