Księgowa/y bydgoszcz

Kujawsko Pomorskie Bydgoszcz

Enpire Łukasz Wojciechowski

531849671

Data dodania: 2017-09-11

Data wygaśnięcia: 2017-10-11

Aspirujemy do grona największych polskich firm zajmujących się spedycją krajową i międzynarodową. Za nami tysiące transportów, zrealizowanych poprzez sieć ponad 9000 przewoźników w ponad 40 krajach Europy. Jeśli jesteś energiczną i komunikatywną osobą, podchodzisz odpowiedzialnie do swoich zadań i oddajesz się z zaangażowaniem nowym projektom - wyślij nam swoje CV.

Stanowisko: Księgowa/y

  • lubisz księgowość i podatki
  • posiadasz wykształcenie min.średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami - mile widziane
  • znasz przepisy prawa w zakresie rachunkowości i podatków oraz programy księgowe
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności
  • potrafisz planować i organizować pracę własną oraz podległego zespołu
  • jesteś silnie zmotywowana/y do pracy

Będziesz pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł/mogła brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał/a sukcesy razem z nami.

Zadania:

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych
  • Nadzorowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Ewidencjonowanie i kontrola rozrachunków firmy
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego

Korzyści dla Ciebie:

  • chillout room
  • wyłącznie umowa o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • młody i zgrany zepół
  • imprezy integracyjne
  • karta multisport
  • szkolenia
  • szansa szybkiego rozwoju zawodowego i awansu