Samodzielna/y księgowa/y lesznowola

Lesznowola

StaffARD

609519739

Data dodania: 2017-09-12

Data wygaśnięcia: 2017-10-12

Dla lidera rynku, polskiej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNEJ/GO KSIĘGOWEJ/GO

Główne Obowiązki:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według polskiej ustawy o rachunkowości
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • księgowanie i rozliczanie kosztów produkcji
  • uzgodnienie i zaksięgowanie dokumentów gospodarki magazynowej
  • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, odsetek od pożyczek
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości w firmie o profilu produkcyjnym
  • uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (mile widziane)
  • dobra znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu Ms Office)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres: [email protected], podając w tytule nr ref. SK01/Waw/17