Księgowa mszczonów

Mazowieckie Mszczonów

Happy People Sp. z o.o.

665 559 558

Data dodania: 2018-01-09

Data wygaśnięcia: 2018-02-09

Happy People Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia nr w KRAZ 13294 poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko:

KSIĘGOWA

 miejsce wykonywania pracy: Kuranów, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja oraz księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży oraz wyciągów bankowych (koszty, przychody)
  • Kontrola prawidłowości ewidencji kosztów i przychodów
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, GUS)
  • Uwzględnianie na koniec miesiąca obrachunkowego kontroli poprawności zapisów w rejestrach VAT
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość  obsługi programu SYMFONIA
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • doskonała organizacja własnej pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy wysyłać drogą mailową lub składać osobiście w godzinach pracy biura.