Kontroler finansowy lesznowola

Mazowieckie Lesznowola

StaffARD

609519739

Data dodania: 2017-09-12

Data wygaśnięcia: 2017-10-12

Treść ogłoszenia:

Kontroler Finansowy na rynki wschodnie

Główne Obowiązki:

  • przygotowywanie budżetów  i  prognoz, kompleksowy nadzór nad ich realizacją i analiza odchyleń
  • dostarczanie kierownictwu firmy rzetelnej informacji zarządczej (raporty as hoc, miesięczne, kwartalne, roczne) wraz z rekomendacją
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej
  • tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu budżetowania, prognozowania i planowania finansowego oraz rachunkowości zarządczej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych;
  • samodzielność i terminowość w pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy