Księgowa bydgoszcz

Kujawsko Pomorskie Bydgoszcz

ENPIRE Łukasz Wojciechowski

661612208

Data dodania: 2017-09-14

Data wygaśnięcia: 2017-10-14

Aspirujemy do grona największych polskich firm zajmujących się spedycją krajową
i międzynarodową. Za nami tysiące transportów, zrealizowanych poprzez sieć ponad 9000 przewoźników w ponad 40 krajach Europy. Tylko w tym roku zwiększyliśmy zatrudnienie
o ponad 150% i ciągle chcemy więcej! Chcemy zaprosić do naszego zespołu nietuzinkową osobę – być może jesteś naszym nowym

KSIĘGOWYM/KSIĘGOWĄ!

Wiemy, jak ważnym kapitałem każdej firmy są ludzie, dlatego poszukujemy osób ambitnych
i otwartych, które nie boją się nowych wyzwań,
co pozwala im na szybkość i pełen profesjonalizm w działaniach.

CHCESZ podjąć wieloletnią współpracę,
POSIADASZ wykształcenie min.średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunki finanse i rachunkowość,
MASZ min.2 letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości,
LUBISZ księgowość i podatki,
ZNASZ przepisy prawa w zakresie rachunkowości i podatków oraz programy księgowe,
BARDZO dobrze znasz pakiet MS Office,
ODNAJDUJESZ się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności,
JESTEŚ silnie zmotywowany/a do pracy.

ZADANIA:
- realizacja strategii finansowej firmy,
- wdrażanie procedur kontrolingowych,
- prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych,
- kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
- sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
- nadzór i realizacja rozrachunków firmy,
- współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi,
-  monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego.

Oferujemy:

STABILNĄ umowę o pracę,
PEŁNE wsparcie managera,
CIEKAWE projekty,
DOGODNĄ lokalizację,
KARTĘ multisport,
CHILLOUT room,
MŁODY i zgrany zespół,
IMPREZY integracyjne.

Będziesz też pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy dobrą atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz brał aktywny udział w rozwoju firmy dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Zależy nam, abyś osiągnął sukcesy razem z nami! :)

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole i wykorzystywać swój potencjał - prześlij nam swoje CV!

Wejdź na naszą stronę na Facebooku i przekonaj się sam, że jesteśmy miejscem którego poszukujesz! :)
facebook.com/enpiretransport/