Księgowy (m/k)

Mazowieckie Warszawa

SPIE Polska sp. z o.o.

601 143 355

Data dodania: 2018-01-09

Data wygaśnięcia: 2018-02-09

Firma SPIE AGIS Fire & Security jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń, instalacji elektrycznych i ochrony przeciwpożarowej, obecnym w Polsce, Grecji, Finlandii i na Węgrzech.  Usługi SPIE AGIS Fire & Security obejmują doradztwo, szkolenia, projektowanie, instalowanie, uruchomienie oraz konserwację i serwis dostarczanych rozwiązań. Dzięki wieloletniej pracy w strukturach koncernu Tyco,  bogatemu doświadczeniu  i szerokiej gamie produktowej SPIE AGIS Fire & Security oferuje kompleksową obsługę inwestycji i realizuje różnej skali projekty w branżach takich jak m.in. przemysł, handel, IT, telekomunikacja, budownictwo, logistyka itp. Rozwiązania oferowane przez SPIE AGIS Fire & Security tworzone są we współpracy z klientami tak, aby w pełni spełniały one ich oczekiwania.

Księgowy (M/K)

miejsce pracy: Warszawa

okres zatrudnienia luty-maj 2018

Celem stanowiska jest prowadzenie bieżącej księgowości spółki, w tym m.in.:

• księgowanie wyciągów bankowych
• księgowanie faktur
• analiza rozrachunków
• rozliczanie delegacji pracowniczych
• inne zadania z zakresu rozliczeń księgowych

Jeśli posiadasz:

• 2- 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• praktyczną podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków oraz zasad prowadzenia ewidencji księgowej
• cechy takie jak: bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysoka komunikatywność, samodzielność, systematyczność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziania znajomość rozliczeń faktoringowych i systemu BAAN LN lub INFOR-LN.

Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Wybranym kandydatom oferujemy:

zatrudnienie na okres luty-maj 2018 na umowę o pracę/zlecenie/działalność gospodarczą
• pracę w dniach pon-czw po 8,5h, w piątek 6h w siedzibie firmy (okolice Bielan), godziny rozpoczęcia pracy do ustalenia między 7-9
•pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•przyjazne środowisko pracy