Pracownika działu księgowości z orzeczeniem

Mazowieckie Ożarów Mazowiecki

Capital Work Sp. z o.o.

226465965

Data dodania: 2018-01-08

Data wygaśnięcia: 2018-02-08

             Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Pracownik księgowości z orzeczeniem

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i umów cywilnoprawnych z osobami fizycznymi;
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz przepisów i rozliczeń z ZUS;
  • znajomość programu WF-Mag, WF- Fakir
  • znajomość programu MS Excel
  • dobra organizacja pracy;
  • dokładność, rzetelność, terminowość;
  • umiejętność współpracy z wieloma osobami;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

 Obowiązki:

  • obsługa kadrowo-płacowa
  • sporządzanie deklaracji VAT,
  • przygotowywanie JPK,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • współpraca z osobami z działów administracji (kadry, finanse)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wiedzy, doświadczenia i wyników pracy;
  • możliwość uzyskania zwrotu kosztów dojazdu do pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

 Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z zamieszczoną klauzulą:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie prosimy o  informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.