Księgowa/księgowy leszno

Wielkopolskie Leszno

Azymut Agencja Zatrudnienia

693013524

Data dodania: 2017-08-29

Data wygaśnięcia: 2017-09-29

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, firmy działającej na rynkach europejskich i światowych, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds.rozliczeń/Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Leszno
NR REF.S/197/17

Zakres obowiązków:

- samodzielne dekretowanie dokumentów,

- księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych,

- sporządzanie sprawozdań do GUSu,

- czynny udział w tworzeniu sprawozdań finansowych,

- czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku,

- przygotowanie danych do deklaracji podatkowych i sprawozdań,

- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującym prawem,

- monitorowanie bieżących zmian prawa finansowego.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku,

- bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości,

- praktycznej znajomości prawa podatkowego,

- praktycznej znajomości wewnątrzwspólnotowych nabyć i dostaw,

- praktycznej znajomości exportu i importu,

- znajomości obsługi programów takich jak Płatnik, Symfonia, CDN XL,

- systematyczności i dokładności,

- dobrej organizacji czasu pracy,

- umiejętności pracy w zespole,

- znajomość systemu Optima mile widziana,

Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w stabilnej firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin