Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy z j. angielskim

Zachodniopomorskie Kołobrzeg

HEADHUNTERS Sp. z o.o.

914348888

Data dodania: 2017-08-29

Data wygaśnięcia: 2017-09-29

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą choinek na terenie Europy, do pracy stałej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy z j. angielskim

Zakres obowiązków:
• wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych
• deklaracja i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie miesięcznych raportów finansowych
• sporządzanie rocznego bilansu, rachunku zysków i strat oraz dokumentacji uzupełniającej związanej z zamknięciem danego roku obrotowego
• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz prowadzenie rozliczeń podatkowych
• przygotowywanie danych spółki na potrzeby audytu

Wymagania:
• minimum 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości
• dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość programów Microsoft Word i Excel
• mile widziana znajomość obsługi programu Microsoft Navision
• umiejętność zarządzania czasem oraz wyznaczania priorytetów

Nasz klient oferuje:
• umowę o pracę w międzynarodowej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
• możliwość finansowanie kursów i szkoleń

Lokalizacja: Kołobrzeg

Kontakt: [email protected]

Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości „Księgowy / Księgowa”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami