Analityk finansowy

Pomorskie Charnowo

Aerosol Service Sp. z o.o.

500129533

Data dodania: 2017-08-30

Data wygaśnięcia: 2017-09-30

Aerosol Service jest czołowym producentem w Europie wyrobów aerozolowych i liquidów oraz opakowań aerozolowych. Stałe inwestycje zarówno w szkolenie personelu jak i unowocześnianie parku maszynowego sprawiają, że produkty odznaczają się wysoką jakością, a to przekłada się na rosnące grono zadowolonych Klientów. Aerosol Service cały czas promuje rozwój wszystkich współpracowników i poprawia ich umiejętności niezbędne dla wzrostu w firmie i rozwoju.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy: Charnowo k. Ustki

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w Dziale Controllingu, Audycie lub w Dziale Księgowości
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego
      • kontrola realizacji powyższych planów
      • sporządzanie raportów i analiz finansowych
      • analiza rentowności produktu, regionu, kategorii itp.
      • kontrola kosztów
      • współpraca z Działem Księgowości

      OFERUJEMY:

      • samodzielne stanowisko pracy
      • pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku
      • umowę o pracę na pełen etat
      • stabilne warunki zatrudnienia i perspektywy rozwoju
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • bezpłatne korzystanie z pakietów prywatnej opieki medycznej

      Prosimy o załączenie klauzuli:

      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”