Księgowy/księgowa - ostrava (polska księgowość) ostrava

zagranica Ostrava

SEL-WORK Agencja Zatrudnienia

535 430 871

Data dodania: 2017-09-11

Data wygaśnięcia: 2017-10-11

Dla naszego klienta - firmy ubezpieczeniowej AXA - poszukujemy księgowej/księgowego, do nowo powstałego zespołu.

Lokalizacja: Ostrava (Czechy)

Zadania:

Obsługa ksiąg rachunkowych / nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych

Sporządzanie sprawozdań finansowych /nadzór nad składaniem sprawozdań finansowych do NBP i GUS

Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),

Kontrola operacji księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi

Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse lub pokrewne

Doświadczenie w księgowości

Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego

Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Wynagrodzenie: 3000– 6000 PLN brutto, adekwatne do wiedzy i doświadczenia

Dodatkowe benefity:

Po pól roku możliwość przejścia na jeden dzień na home office.

Po okresie próbnym bony żywieniowe w wysokości około 200 zł netto.

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę (czeska) na pełny etat

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.