Fakturzystka

Łódzkie Poznań

Sedulus Sp. z o.o.

608554697

Data dodania: 2018-01-05

Data wygaśnięcia: 2018-02-05

Treść ogłoszenia:

FAKTURZYSTA / FAKTURZYSTKA

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:

  • - znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (A2)

  • - doświadczenie w obsłudze programu do wystawiania faktur,

  • - doświadczenie w pracy z komputerem,

  • - odpowiedzialny stosunek do pracy,

  • - mile widziane osoby z okolic Poznania,

  • - dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • - pracę w niemieckiej firmie reklamowej z oddziałem w Poznaniu,

  • - możliwość negocjacji wynagrodzenia,

  • - umowę o pracę z polskim Pracodawcą,

  • - pracę w godzinach 9.00-18.00,

  • - możliwości rozwoju oraz długotrwałą współpracę.

Opis stanowiska:

  • - wystawianie i rozliczanie dużej ilości faktur,

  • - obsługa programu do wystawiania faktur.

Skontaktuj się z nami!

Napisz: [email protected] lub [email protected]

Lub zadzwoń: 608-554-697 lub 664-905-456