Główna księgowa / główny księgowy

Łódzkie Łódź

BestHR

577-880-580

Data dodania: 2017-08-30

Data wygaśnięcia: 2017-09-30

BestHR jest profesjonalną agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Posiadamy unikatowe know-how, które wykorzystujemy w skutecznych rekrutacjach oraz doradztwie dla klientów.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla łódzkiej firmy budowlanej, której specjalnością jest rewitalizacja obiektów zabytkowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Oferta dotyczy stanowiska:

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Miejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT,CIT, PIT

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych oraz analiz i raportów na potrzeby Zarządu

  • Kontakt z organami podatkowymi, bankami oraz innymi zewnętrznymi instytucjami

  • Bieżące księgowanie dokumentów

  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej w spółce

  • Monitorowanie zmian w przepisach dotyczących podatków.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży budowlanej – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego

  • Mile widziana znajomość programów OPTIMA, Symfonia

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej.

Pracodawca gwarantuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 7000 – 9000 pln

  • Możliwość rozwoju struktur księgowych w Spółce

  • Komfortowe warunki pracy

  • Przyjemną atmosferę pracy.