Księgowa ze znajomością kadr oraz płac z orzeczeniem o niepełnosprawności katowice

Śląskie Katowice

BPO Network sp. z.o.o.

+48503460456

Data dodania: 2017-09-13

Data wygaśnięcia: 2017-10-13

Treść ogłoszenia:

BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Księgowa ze znajomością kadr oraz płac z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Katowice

WYMAGANIA:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • Doświadczenie z zakresu naliczania płac,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • Znajomość programów płacowych, np. e-nowa,
  • Dążenie do rozwoju oraz samodoskonalenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość MS Navision,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja list obecności oraz dokumentów kadrowych,
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych i zleceniobiorców w systemie płacowym,
  • Rejestrowanie/ wyrejestrowania z ZUS,
  • Obsługa programu płatnik,
  • Stały kontakt z koordynatorami w celu analizy i weryfikacji innych kosztów bezpośrednich wykonania usługi outsourcingu i poprawnego podziału ich na projekty,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, rozrachunków z kontrahentami i podobnych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę 7h dziennie,
  • Dopłata do karty Multisport,
  • Bezpłatny pakiet medyczny Medicover,
  • Bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego w miejscu pracy.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA