Referent ds. księgowości

Śląskie Wałbrzych

Mando Corporation Poland

746691031

Data dodania: 2018-01-04

Data wygaśnięcia: 2018-02-04

Firma MANDO CORPORATION POLAND SP. Z O.O. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Wałbrzych, Polska

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne(preferowane: rachunkowość/podatki)
• Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość obsługi komputera, w tym Excel

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
• Wystawianie faktur sprzedaży
• Kompletowanie dokumentów do faktur sprzedaży
• Sporządzanie rejestrów VAT

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
• Coroczne podwyżki, premie miesięczne
• Szkolenia i rozwój pracowniczy
• Świadczenia dodatkowe:
- fundusz socjalny
- pakiety medyczne i sportowe
- dofinansowanie posiłków na stołówce,
-dopłatę do dojazdów
- dodatek stażowy
• Siłownię na terenie firmy oraz kluby sportowe
• Pracę w zgranym zespole
• Imprezy firmowe
• Atmosferę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej

Mando Corporation Poland Sp. z o.o. w Wałbrzychu to światowy lider w produkcji części samochodowych: amortyzatorów, zacisków hamulcowych, przekładni kierowniczych. Zdobywca wielu nagród, m.in.: Solidny Pracodawca Roku, Kreator Miejsc Pracy, Najlepszy Pracodawca Regionu, Polska Nagroda Jakości, Europejska Nagroda Jakości EFQM 5 Stars oraz certyfikatów: ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” oraz:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”