Księgowy/a

Kujawsko Pomorskie Aleksandrów Kujawski

Green Capital S.A.

732-245-914

Data dodania: 2018-01-10

Data wygaśnięcia: 2018-02-10

Green Capital S.A. czynnie uczestniczy w rozwoju polskiego sektora odnawialnych źródeł energii. Aktualnie poszukuje  osoby  na stanowisko:

 Księgowy/a

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski, woj. Kujawsko-Pomorskie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych spółek kapitałowych,
  • Weryfikacja dokumentów księgowych,
  • Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Zamykanie okresów rozliczeniowych,
  • Kontrola oraz analiza kont księgowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytorami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse i rachunkowość),
  • Minimum roczne doświadczenie w działach księgowości,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i  ustawy o rachunkowości,
  • Samodzielności i zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy oraz chęć uczenia się i rozwoju zawodowego.

Oferta:

  • Ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Dobra atmosfera pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”